رفتن به مطلب
نحوه ی گذاشتن مطلب در انجمن
درخواست طراحی جلد برای رمان
قوانین و راهنمای ارسال کتاب در حال تایپ آمورش مخصوص تازه واردین
~~~Armita~~~

معرفی فیلم های وحشتناک و ترس آور

پست های پیشنهاد شده

ترسناک ترین فیلم های قرن 21 را دیده اید؟

فیلم «فعالیت فراطبیعی» (Paranormal Activity) را باید شاهکاری از لحاظ داستانی و موفقیت در گیشه دانست. این فیلم که تماشاگران را بر صندلی هایشان میخکوب کرد با بودجه‌ی باورنکردنی ۱۵.۰۰۰ دلار ساخته شده و یک اثر هنری بی نظیر در این ژانر لقب گرفت. بعد‌ها از روی این فیلم دنباله‌هایی ساخته شد که شباهتی به فیلم اصلی نداشتند، اما این موضوع باعث نشد که خاطره‌ی ترسناک این فیلم از ذهن تماشاگران پاک شود. فیلم داستان زوج جوانی را روایت می‌کند که با ورود به یک خانه جدید متوجه می‌شوند شبانه که آن‌ها در خوابند نیرو‌هایی اهریمنی در خانه به فعالیت درآمده و آن‌ها را تسخیر می‌کنند.

• لایکت میکنم 2

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• لایکت میکنم 2

لینک به ارسال

• لایکت میکنم 2

لینک به ارسال

• لایکت میکنم 2

لینک به ارسال

• لایکت میکنم 2

لینک به ارسال

فیلم «نزول» (The Descent) یکی از معدود فیلم‌های ترسناکی است که تمامی شخصیت‌های آن را زنان تشکیل می‌دهند. اگر از جا‌های تنگ و تاریک و بسته ترس دارید بهتر است از تماشای این فیلم خودداری کنید، زیرا در هر لحظه شما را تا سر حد جنون خواهد ترساند. فیلم داستان گروهی زن غارنورد را روایت می‌کند که پس از ورود به یک غار زیرزمینی ناشناخته متوجه می‌شوند موجوداتی قاتل قصد شکار آن‌ها را دارند.

• لایکت میکنم 2

لینک به ارسال

ترسناک ترین فیلم های قرن 21 را دیده اید؟داستان فیلم شبه مستند «پشت نقاب» (Behind the Mask) در دنیایی رخ می‌دهد که قاتلان درنده مانند فردی کروگر واقعیت خارجی دارند. این فیلم داستان یک زن جوان را روایت می‌کند که می‌خواهد به قاتل سریالی بزرگ دوران خود تبدیل شود و در این راه یک کارگردان مستند و دو فیلم بردارش او را همراهی می‌کنند. فیلم پر از صحنه‌های مربوط به کشتار بی رحمانه و فیلم برداری به سبک مستند سازی است که علاقمندان به ژانر وحشت نباید از دست بدهند.

• لایکت میکنم 2

لینک به ارسال

فیلم ترسناک

علی رغم این که داستان این فیلم ترسناک عمدتاً بر یک تکنولوژی قدیمی و منسوخ شده تکیه دارد اما داستان اهریمنی فیلم «حلقه» (The Ring) از اولین قسمت در سال ۲۰۰۲ تا به امروز ترسناک تر از قبل شده است. وقتی که فیلم «حلقه» را می بینید مسلماً شما نیز جزو کسانی می شوید که ویدیو مرگبار مذکور را دیده اید و اینجاست که یک دوست و همراه خوب می تواند به کمک شما آمده و با یادآوری این که سامارا کوچولو چندین نفر دیگر را در فهرست مرگ دارد شما را از وحشت بیرون بکشد.

• لایکت میکنم 2

لینک به ارسال

فیلم ترسناک

همانطور که عنوان فیلم ترسناک «نزول» یا «هبوط» (The Descent) نشان می دهد می خواهیم به سراغ فیلم ترسناکی برویم که ما را به سمت پایین هدایت می کند؛ به درون و به زیر زمین.

این فیلم ترسناک در سال ۲۰۰۵ و در روزگاری که مجموعه فیلم های «اره» (Saw) فرمانروایی می کردند ساخته شد و داستان چند زن را روایت می کند که قصد دارند به درون غاری زیرزمینی در کوهستان آپالاش در کارولینای شمالی بروند. همه چیز خوب پیش می رود و زنان داستان با خوشحالی وسایلشان را جمع کرده و در کلبه ای در جنگل ساکن می شوند. به یاد داشته باشید که در فیلم های ترسناک هیچگاه کلبه ها مکان های خوب و دوست داشتنی برای قهرمانان داستان ها نبوده اند.

زمانی که آن ها وارد غار شده و راه خروجی نمی یابند رفته رفته اوضاع ترسناک می شود. گرفتار در تاریکی و در میان موجودات شبه انسانی که به شدت تشنه گوشت و خون انسان هستند، این زنان برای پیدا کردن مسیر خروجی از این غار تلاش می کنند. فیلم «نزول» بسیار تاریک و ترسناک است و صحنه های پایانی فیلم و پیچشی که در داستان شکل می گیرد شما را چنان در ترس و وحشت فرو می برد که تماشای آن نیز مانند رفتن به درون غار برایتان سخت شده و باید حتما کسی همراهتان باشد.

• لایکت میکنم 2

لینک به ارسال

فیلم ترسناک

در فیلم ترسناک تاریخی «زن سیاهپوش» (The Woman in Black) دانیل رادکلیف نقش یک وکیل مدافع کم سن و سال را بازی می کند که رازی خوفناک را کشف می کند که در آن یک روح انتقام جو با هدیه ای خیالی، کودکان را به سمت خودکشی سوق می دهد. این فیلم هیچ شباهتی به فیلم های قدیمی در مورد خانه های جن زده و نفرین شده ندارد که شما را برای مدتی سرگرم نماید بلکه با تماشای این فیلم از هر گونه صدایی مانند باز شدن در یا افتادن شیئی کوچک در آشپزخانه به شدت دچار ترس شده و منتظر رخداد خوفناکی خواهید شد. اگر هم به اسباب بازی علاقه دارید ، پس از تماشای این فیلم دیگر نمی توانید دید و نگاه سابق را به مجموعه اسباب بازی هایتان داشته باشیدو بعد از تماشای این فیلم هر گونه سایه ای شما را خواهد ترساند پس بهتر است این فیلم را به تنهایی تماشا نکنید.

• لایکت میکنم 2

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...