رفتن به مطلب
نحوه ی گذاشتن مطلب در انجمن
درخواست طراحی جلد برای رمان
قوانین و راهنمای ارسال کتاب در حال تایپ آمورش مخصوص تازه واردین
~~~Armita~~~

چند کارتن ترسناک

پست های پیشنهاد شده

کارتون های ترسناک

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
ارسال شده در (ویرایش شده)

انمیشن های امروزی به خاطر کیفیت و صداگذاری های فوق العاده و حتی مهمتر از اون پرداختن به موضوعات متنوع اجتماعی و آموزنده بودن، نه تنها مورد توجه بچه ها بلکه حتی بزرگسالان رو هم مورد توجه قرار داده. ژانر کارتون های ترسناک یکی از بهترین موضوعاتیه که من بهش علاقه دارم و همیشه دنبال بهترین انیمیشن ترسناک میگردم و اگه پیدا کنم آب دستم باشه میزارم زمین و کارتون میبینم! اگه تو هم مثل من دنبال یه کارتون خفن میگردی و دوست داری بهترین کارتون های ترسناک رو ببینی این مطلب رو از دست نده. میخوام چندتا از بهترین کارتون های ترسناک رو بهت معرفی کنم کرک و پرت بریزه!

ویرایش شده توسط Archer

لینک به ارسال

عروس مرده

پسری که برای خواستگاری الیزابت دختر مورد علاقه اش اقدام میکنه، دچار استرس میشه و تصمیم میگیره که قبل از رفتن به خواستگاری میره توی جنگل که تمرین کنه. ولی وسط تمرین خواستگاری یه جواب بله از خروارها خاک زیر زمین میشنوه و در کمال بهت و تعجب وارد دنیای مردگان میشه…

لینک به ارسال

کارتون های ترسناک

یک خونه عجیب و قدیمی در یکی از محله ها وجود داره که اغلب بچه ها جرأت رد شدن از کنار اون خونه رو ندارن. چون صاحب خونه آقای  نبرکرکر با دیدن بچه ها رفتارهای عجیبی از خودش نشون میشه و دوچرخه و اسباب بازیهاشون رو ازشون میگیره. دی جی پسربچه کوچیکی که روبروی همون خونه زندگی میکنه همیشه در حال زیرنظر گرفتن این خونه ترسناکه. تا اینکه یه روز والدینش تصمیم میگیرن برای تعطیلات آخر هفته اونو با پرستاش تنها بزارن و از شهر خارج بشن. که دی جی…

لینک به ارسال

انیمیشن ترسناک

نورمن که یه بچه غیرعادیه مقداری با همسن و سالای خودش تفاوت داره و اون اینه که نورمن میتونه بصورت کاملا عادی ارواح رو ببینه. هر سال در شب هالووین روحی بد سرشت به شهر حمله میکنه و دست به خرابکاری و قتل میزنه. نورمن تصمیم میگیره از راز این روح سر دربیاره و شهرش رو نجات

لینک به ارسال

کارتون خفن و ترسناک سومه

یک دختر ژاپنی که به خاطر یک سوء تفاهم ، بصورت تصادفی همکلاسی خودش رو به قتل میرسونه، حالا به خاطر عذاب وجدان دچار وحشتی شده و…

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...