رفتن به مطلب
نحوه ی گذاشتن مطلب در انجمن
درخواست طراحی جلد برای رمان
قوانین و راهنمای ارسال کتاب در حال تایپ آمورش مخصوص تازه واردین
~~~Armita~~~

دنیایی که ما می سازیم

پست های پیشنهاد شده

چیزی که ما خلق می کنیم بسیار بهتر از چیزی است که دیگران خلق می کنند.زمانی که ما نقاشی می کشیم این دستان ما هستند که مارا هدایت می کنند و جاده حرکت را هموار می سازند.ما بر اساس تصورات و رویا های خود یک جنگل پاییزنی و زیبا می کشیم و به رقص در آمدن برگ هارا به نمایش می گذاریم.در این جنگل می توانیم از انواع زیبایی ها استفاده کنیم.

مانند زمینی که چون مادری مهربان درختان را در آغوش گرفته است.خورشیدی که هر لحظه گل هارا بوس باران می کند.چمن هایی که با ناز و عشوه خود را تکان می دهند.شاید نتوانیم خیالات چموش خود را در ورقه کاغد جایی کنیم اما می توانیم بخش کوچکی از آن را مهمان کاغد سفیدمان بکنیم.شاید دنیایی که ما خلق کرده ایم به زیبایی چیزی که در ذهنمان نقش بسته نباشد اما حداقل جهانی که ساخته ایم سازنده آن دستانمان استو طراح آن ذهنمان است و چون فرماندهی عمل می کند.

ما هر گاه بخواهیم می توانیم خود را درون اثری که ساخته ایم تصورکنیم.

روی چمن های آراسته شده از انواع گل ها دراز کشیده بودم.خورشید خونین شد و جایش را به پادشاه تاریکی داد.

صدای کلاغ ها جنگل را در خود محاصره کرده بود.

باد سردتر شده بود و گویا چیزی خشمگین اش کرده باشد.باد شلاقی برداشته بود و به جان شاخه و برگ درختان افتاده بود.

باران سخاوتمندانه اَتش گل هارا برطرف می ساخت.من لبخند زدم لبخندی عمیق به دنیایی که ساخته بودم.

ورقم را با غرور در دست گرفتم و گفتم:اینم از دنیای رویا های من

ویرایش شده توسط آرمیتا
  • لایکت میکنم 1

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

.

• لایکت میکنم 1

لینک به ارسال

بفرستید متروکه

@azaliya

• مچکرم 1

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• جدید...