رفتن به مطلب
نحوه ی گذاشتن مطلب در انجمن
درخواست طراحی جلد برای رمان
قوانین و راهنمای ارسال کتاب در حال تایپ فراخوان جذب ویراستار + آزمون ویراستاری
آیلین

ناقوس جهنم«جنگی؛هیجانی؛خشن

پست های پیشنهاد شده

نام نویسنده:«آرمیتا حسینی.

ژانر:«عاشقانه؛هیجانی؛جنایی؛خشن.

سخن نویسنده:«این رمان سایت بزرگ کتابساز جای خیانت نیست تخیلی با صحنه های وحشتناکه؛شاید تو رمان الکی باشه اما تو حقیقت هم همچین اتفاقی می افته فقط باید سر سخت باشی و از پسش بر بیای.توجه«این رمان رو دوستم نوشته»

خلاصه:«دختری به نام لاله سختی های زیادی در زندگی کشید و این سختی ها او را بی رحم کردند؛پدر لاله مادر لاله را به قتل رساند چون مادر لاله می خواست پیش پلیس برود و شوهرش را لو بدهد؛لاله می خواست مقابل پدرش به ایستد اما پدرش با بی رحمی قصد داشته دخترش را نیز بکشد؛لاله خیلی اتفاقی پدرش را به قتل می رساند و داستان وحشتناک این دختر کوچک از همان جا آغاز می شود؛او وارد یک باند می شود و در آن باند خرید و فروش انسان صورت می گیرد بچه های که توسط پدر و مادر شکنجه می شوند را از پدر و مادر می گیرند و.........

مقدمه:«گاهی فقط یک اشتباه کافیست تا فرد به نابودی کشانده شود یک اشتباه کوچک این اشتباه از تنهایی دلتنگی اندو و غیره می آید اگر دست پر محبت نباشد تا به راه بیاوردت دیگر نابودی. و خود را در آغوش سیاهی می بینی

ویرایش شده توسط آیلین
  • لایکت میکنم 2
  • ذوق زده 1

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

نویسنده گرامی ضمن تشکر از انتخاب انجمن کتاب ساز برای انتشار رمان خود، لطفا قبل از   شروع تایپ رمان، تایپیک زیر را با دقت مطالعه فرمایید:

نویسنده عزیز ضمن برطرف کردن مشکلات نگارشی خود تایپیک زیر را مطالعه فرمایید:

http://forum.ketabsaz.info/topic/15-قوانین-و-راهنمای-ارسال-کتاب-در-حال-تایپ/

نویسنده عزیز لطفا قبل از شروع رمان خود به مکات زیر توجه کنید:

هر پارت از رمانی که قرار می دهید حداقل _۱۵_ خط کامپیوتر یا _۲۰_ خط گوشی و حداکثر _۳۰_  خط کامپیوتر یا _۴۰_ خط گوشی باشد.  

رمان هایی که دارای غلط املایی و نگارشی زیاد باشند لقب رمان ویژه نخواهند گرفت پس با دقت و حوصله بنویسید.

◼ لطفا بعد از گذاشتن هر نقطه تاکید می کنم بعد از گذاشتن هر نقطه اینتر نزنید و بند هارا از هم جدا نکنید. 

در زمان نوشتن دیالوگ ها به جای گزینه هاسفن، نام گوینده را نوشته و انتهایش دو نقطه " : " بگذارید. به مثال زیر توجه کنید:

ملیسا: ...

از استفاده سه نقطه "..." در متن رمان پرهیز کنید و فقط در صورت لزوم در دیالوگ ها استفاده کنید.

در تایپیک های رمان اسپم، نظر و یا مطلبی غیر از رمان برای مثال( وای عزیزم خیلی خوب بود، این پارتت کم بود و ... ) و یا از طرف نویسنده برای مثال( دوستان چند هفته نمی تونم پارت بزارم، ببخشید پارت امروز کم بود و... )ارسال نکنید؛ چه نویسنده چه خواننده. 

◼ خواهشا از نوشتن متون صحنه دار خود داری کنید وگرنه برخورد میشه.

ناظران، ویراستاران و منتقدان همه و همه برای رمان شما زحما کشیده و وقت می گذارند؛ لطفا برای آنها و خوانندگان رمانتان و احترام قائل شید و قوانین را رعایت کنید.

شما می توانید بعد از ارسال 15 پارت در تایپیک طراحی جلد درخواست طراحی جلد برای رمان خود را کنید:

http://forum.ketabsaz.info/topic/6064-درخواست-طراحی-جلد/

شما می توانید بعد از ارسال 15 پارت برای رمانتون درخواست تگ بدید:

http://forum.ketabsaz.info/topic/5307-درخواست-تگ-برای-رمان-ها/

پس از پایان تایپ رمان در تایپیک زیر اعلام کنید:

http://forum.ketabsaz.info/topic/5690-اعلام-پایان-تایپ-رمان/

• لایکت میکنم 1

لینک به ارسال
در 7 دقیقه قبل، آیلین گفته است :

نام نویسنده:«آرمیتا حسینی.

ژانر:«عاشقانه؛هیجانی؛جنایی؛خشن.

سخن نویسنده:«این رمان سایت بزرگ کتابساز جای خیانت نیست تخیلی با صحنه های وحشتناکه؛شاید تو رمان الکی باشه اما تو حقیقت هم همچین اتفاقی می افته فقط باید سر سخت باشی و از پسش بر بیای.توجه«این رمان رو دوستم نوشته»

خلاصه:«دختری به نام لاله سختی های زیادی در زندگی کشید و این سختی ها او را بی رحم کردند؛پدر لاله مادر لاله را به قتل رساند چون مادر لاله می خواست پیش پلیس برود و شوهرش را لو بدهد؛لاله می خواست مقابل پدرش به ایستد اما پدرش با بی رحمی قصد داشته دخترش را نیز بکشد؛لاله خیلی اتفاقی پدرش را به قتل می رساند و داستان وحشتناک این دختر کوچک از همان جا آغاز می شود؛او وارد یک باند می شود و در آن باند خرید و فروش انسان صورت می گیرد بچه های که توسط پدر و مادر شکنجه می شوند را از پدر و مادر می گیرند و.........

مقدمه:«گاهی فقط یک اشتباه کافیست تا فرد به نابودی کشانده شود یک اشتباه کوچک این اشتباه از تنهایی دلتنگی اندو و غیره می آید اگر دست پر محبت نباشد تا به راه بیاوردت دیگر نابودی. و خود را در آغوش سیاهی می بینی

• لایکت میکنم 2
  • ذوق زده 1

لینک به ارسال

پارت ۱

تفنگ رو برداشتم و رو سرش گذاشتم؛با صدای بلندی گفتم:«با کدوم باند کار می کنی؟

خندید ولی چیزی نگفت.بلند تر داد زدم:«یا میگی یا می کشمت.

باز هم خندید و من به پاش شلیک کردم.

-چی شلیک کردی؟

تعجب کرده بود حتما فکر کرده یک دختر ضعیفم هه چه خیالی.حامد اومد پیشم و گفت:«من ازش حرف می کشم ‌‌‌‌تو برو پیش رییس.

آروم باشه گفتم و از اتاق که چه عرض کنم شکنجه گاه اومدم بیرون.

خیلی وقته تو این باند خرید و فروش انسان و مواد هستم.کار باند ما اینه.این آدمم اومده بود جاسوسی که گرفتیمش.

سوار ماشین شدم و تفنگ رو زیر پام گذاشتم.سمت مخفی گاه حرکت کردم.

تو وسط یک جای بیابانی رو زمین یک دریچه هست مخفی گاه ما زیر زمینه جایی که عقل جن ام نمیرسه؛گوشیم زنگ خورد رییس بود جواب دادم.

من:«بله.

رییس:«یک جلسه داریم زود بیا می خوام واسه ماموریت جدید ببرمت راستی یک عضو جدیدم داریم.

من:«الان میام.

گوشی رو خاموش کردم و ماشین رو نگه داشتم؛با برداشتن تفنگ از ماشین پیاده شدم؛با دقت به اطراف نگاه کردم تا کسی نباشه البته اینجا جای خیلی متروکه ای هست ولی بازم برای احتیاط بد نیست.رمز رو وارد کردم و دریچه باز شد دریچه رو بستم و از پله ها پایین اومدم.وارد راه روی بزرگ و دراز شدم در قهوه ای ته سالن بود اونجا جایی بود که جلسات برگذار می شد.

یک پسر قد بلند با موهای جو گندمی و پوست سفید چشم خاکستری با لباس سیاه و دنبال دار به جنس بارانی و شلوار جین سیاه با یک تفنگ که تو دست اش بود جلو اومد برام کاملا غریبه بود.حتما عضو جدید ایشونن؛خیلی سفت و خشن به نظر میومد اما از اونجایی که من آدم شناسم دیدم که پشت چهره سفدش لبخندی هم هست.

_برای تو این باند زیاد خشنه.

دست خونیم رو دید و گفت_دستت؟

من:«یکی از جاسوس هارو کشتم.پس عضو جدید تویی؟اسمت چیه؟

تفنگ اش رو تو جیب اش گذاشت و گفت:«من رامین هستم.

اون آدمه مهربونی هست پس اینجا چیکار داره؟

من:«چرا عضو این باند شدی؟

_به خاطر انتقام.

ابرو هامو بالا انداختم و سوالی نگاهش کردم.

ویرایش شده توسط آیلین
  • لایکت میکنم 1
  • متعجب 1
  • ذوق زده 1

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...