رفتن به مطلب
نحوه ی گذاشتن مطلب در انجمن
درخواست طراحی جلد برای رمان
قوانین و راهنمای ارسال کتاب در حال تایپ فراخوان جذب ویراستار + آزمون ویراستاری

پست های پیشنهاد شده

همین طور که از اسم تاپیک مشخصه؛ازتون میخوام نظرتون رو در رابطه با اینکه "هدف خدا از خلق کردن مخلوقاتش و ما ادما چی هستش؟" رو بگید.

خوشحال می شم اگه شرکت کنید و نظراتتون رو برای من نه؛برای همه به اشتراک بذارید.چون مطمئنم نظرات جالب و تاثیر کننده ای خواهید داشت....

از نظرم؛خدا مارو افریده چون عاشق هستش!

یه نقاش عاشق؛عشقشو روی کاغذ خالی می کنه؛با نقاشی کردن و درست کردن اثر هنری. درواقع اینجا نقاش خداست و  ما همون اثر های هنریش هستیم.

خدا عاشق بنده هاش هستش،عاشق ما هستش که مارو افریده و همچنان به خالی کردن عشقش(خلق کردن بنده های دیگرش)ادامه می ده.

به نظرم پایان جهان هم وقتی هستش که عشق خطا به طور کامل توی جهان لبریز بشه؛به طور کامل عشقش خالی بشه و اینبار با پایان دادن به جهان؛عشق های نازنینشو میاره پیش خودش.

کسایی که خدا رو ترد کردن؛میرن جهنم ولی بازم خدا بهشون میرسه و سعی میکنه تا روحشونو با الک کردن ناپاکی هاشون توی جهنم؛اونارو برگردونه و دوباره روحشون پاک بشه.

کسایی که متقابلا عاشق خدا هستن؛میرن بهشت و تا ابد در اغوش پر از عشق خدا زندگی می کنن.

یا بهتره بگیم؛تا ابد در گرما و پهنای اغوش مادر غرق می شن!......

این نظر شخصی منه.

به نظر شما و از دیدگاه شما؛نیت خدا از خلق کردنمون چی بوده؟

• لایکت میکنم 2

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به نظر من خدا ما رو افرید تا از تنهایی درش بیاریم خودشم هیچ وقت مارو تنها نمیزاره ولی ما روز به روز خدارو تنها تر میکنیم

• لایکت میکنم 2

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...