رفتن به مطلب
نحوه ی گذاشتن مطلب در انجمن
درخواست طراحی جلد برای رمان
قوانین و راهنمای ارسال کتاب در حال تایپ فراخوان جذب ویراستار + آزمون ویراستاری
M.k.M

🔊🎙فراخوان جذب گوینده🎙🔊

پست های پیشنهاد شده

سلام خدمت کتابسازی های عزیز...! ?

ما قصد داریم که برای انجمن گوینده جذب کنیم... ?

یعنی ما یه تست از علاقمندان به گویندگی میگیریم و هر صدایی و متنی که مورد قبول قرار گرفت، بهشون یک داستان یا رمان  میدیم تا صوتیش کنن . رمانی که توسط قبول شدگان تست، صوتی شده، بررسی میشه و در نهایت روی سایت میره و به پذیرفته شدگان عنوان «گوینده» تعلق میگیره... ??

کسانی که علاقه مند به شروع این کار هستند میتوانند متن زیر یا متن دلخواهشون رو صوتی کنند ☺️ کسانی که متنی رو در نظر دارند توجه داشته باشند که سلیقشون توی انتخاب متن رو هم در نظر میگیریم ! :) 

آمدی... بیصدا و آرام...چشم هایم هنوز از نم غم آغشته بود... موج کوتاهی در قلبم آمد و لرزیدم.. طوری که دل جهان لرزید از بی پناهی ام... بی پناهی یک دخترک دلسوز....که نتوانست دستهای سردت را کنار بگذارت و به تنهایی خویش برگردد... نتوانست نگاه بی قرارت را رها کند... نتوانست چشم ببندد بر همه مهربانی هایت... قرار این دخترک دلسوز میان چشمان بی قرارت پنهان شده...دل بی قرارش تنها تو را می طلبد... دل بی قرارش تنها برای تو می تپد... دل بی قرارش شبها برایت دریا می شود از فرو بردن بغض هایش.... دل بی قرارش برایت تنگ می شود...خیلی تنگ... کاش بدانی عمر من...! عمر من، به بودنت بند است.... بودنی که هم روحت باشد و هم جسمت... هم دستانت و هم چشمانت...

نکته خیلی مهم : دوستان که لهجه دارن و نمیتونن کلمات رو صحیح تلفظ یا بیان کنند درصد قبولیشون در تست پایین میاد... 

برای شرکت در این تست ابتدا صدای ضبط شده خودتونو توی پیکوفایل آپلود کنید و برای من بفرستید...😉😉

• لایکت میکنم 8

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...