رفتن به مطلب
آخرین اخبار
  • به انجمن کتابساز خوش آمدین : لطفا بعد عضویت حتما با مقررات و قانون کتابساز آشنایی داشته باشید از این که مارو انتخاب کردین سپاس گذاریم
نحوه ی گذاشتن مطلب در انجمن
درخواست طراحی جلد برای رمان
قوانین و راهنمای ارسال کتاب در حال تایپ فراخوان جذب ویراستار + آزمون ویراستاری
Arta

تست: ارتباط شما با دنیای مرد ها چگونه است؟(ویژه خانم ها)

پست های پیشنهاد شده

توجه داشته باشید که در رابطه با تست های روانشناسی و یا مواجهه با روانشناس، اصطلاح "خویشتن داری" بسیار مضحک و بی معنی هست.

با خودتون صادق باشید. میتونید تست رو انجام بدید و نتیجه اون رو اینجا ارسال نکنید اما خودتون رو گول نزنید.

نکته ی قابل توجه دیگه اینکه این تست روانشناسی قرار نیست به طور کامل قضاوت درستی درباره ی شما داشته باشه. قرار نیست پیشگویی یا غیب گویی صورت بگیره. اغلب تست هایی که در سایت های مختلف یافت میشن استاندارد نیستن اما بعضا میتونن مفید باشن. گاهی شما سوالات و نتیجه ی تست رو با عقل خودتون میسنجید و سبک و سنگین میکنید متوجه میشید این تست ها آنچنان هم مثل علف هرز، بیهوده نروییدند. چون حداقل به یک جنبه از شخصیت شما اشاره میکنن که از اون بی خبر بودید. و شما میتونید در جهت رفع یا تقویت یکی از خصلت های خودتون تلاش کنید. در اینصورت فایده ی چنین تست هایی انکارناپذیره. من هم سعی میکنم مطالبی بذارم که صرف وقت برای اونها خالی از لطف نباشه و خودم یکسری چیزهارو درنظر میگیرم.

موفق باشید.

• مچکرم 1

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...