رفتن به مطلب
نحوه ی گذاشتن مطلب در انجمن
درخواست طراحی جلد برای رمان
قوانین و راهنمای ارسال کتاب در حال تایپ آمورش مخصوص تازه واردین
پریسا.ف

|Fashion magazine |پریسا.ف

پست های پیشنهاد شده

Fashion magazine|

پریسا.ف 

موضوع: مجله درباره زیبایی و مد هستش🔝

خلاصه: این مجله سعی داره تا شمارو با علم رنگ و رنگشناسی آشنا کنه و به شما کمک میکنه دید وسیع تری نسبت به طرز لباس پوشیدن و انتخاب و ترکیب رنگها داشته باشین...

خلاصه برای مدیران:همینطور ک گفتم و خلاصه مجله رو برای کاربرها توضیح دادم این مجله کمک میکنه تا باعلم مد و زیبایی لباس هامون رو انتخواب کنیم! من گرافیک میخونم و کتاب های مبانی هنر های تجسمی و رنگشناسی باعث شده دید وسیعتری به این موضوع داشته باشم! و دوست دارم تجربیاتم رو دراین زمینه با کاربرای این سایت شریک بشم:)

مقدمه: ما توی دنیای مدرن هستیم و هرروزه شاهد پیشرفت و ارتقای زندگی هستیم ...به راحتی میبینیم ک باچه سرعتی همه چیز داره روز به روز مدرن تر میشه! از تکنولوژی گرفته تا حتی سبک های زندگیمون ! و اما مد و زیبایی هم ب طور چشمگیری هرروز جدید ترو بروز تر میشه و ماهم باید بدوییم تا بتونیم تو این دنیای مدرن خاص و زیبا باشیم ! و اما این به این معنا نیست که سراغ هر انچه که مد میشه بریم ! به طور مثال رنگ سال! چون تعداد زیادی دنبالش میکنن و اگر ماهم دنبالش کنیم قطعا نمیتونیم شخصی متفاوت باشیم بلکه ماهم مثل بقیه از ی رنگ استفاده کردیم باید قدرت این رو داشته باشیم ک رنگهارو خودمون انتخاب کنیم چون رنگها واقعا تو ظاهر آدما موثره !!!! پس اگ از دیده شدن و متفاوت بودن هراسی ندارید و اعتماد بنفس اینو دارین ک باظاهر خاص و متفاوت توی اجتماع ظاهر بشین پیشنهاد میکنم بااین مجله همراه بشین :) ....

iran_style

ویرایش شده توسط پریسا.ف
افزودن تصویر
  • لایکت میکنم 3

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...