رفتن به مطلب
نحوه ی گذاشتن مطلب در انجمن
درخواست طراحی جلد برای رمان
قوانین و راهنمای ارسال کتاب در حال تایپ فراخوان جذب ویراستار + آزمون ویراستاری

*Seyyedeh Sepideh Fatemi*

گوینده
 • تعداد ارسال ها

  887
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

 • روز های برد

  19

آهنگ من

آخرین بار برد *Seyyedeh Sepideh Fatemi* در 25 شهریور

*Seyyedeh Sepideh Fatemi* یکی از رکورد داران بیشترین تعداد پسند مطالب است !

اعتبار در سایت

1,393

درباره *Seyyedeh Sepideh Fatemi*

آخرین بازدید کنندگان نمایه

671 بازدید کننده نمایه
 1. خب...از اونجا که من ادم بیش از حد ریزبینیم...چیزای خیلی زیادی رو توی دنیا دوست دارم.چیزای فرعی و اصلی خیلی زیادی هست که دوسشون دارم.در نتجیه چندتاشو که به ذهنم میرسن رو میگم: اول خدا.خانوادم.دوستام.رشته ی تحصیلیم.هرچیزی که مربوط به کلمات تکنولوژی و کامپیوتر میشه.رقصیدن.گویندگی کردن(و یا دوبلوری کردن صدای شخصیت های یه فیلم یا انیمه.تغییر صدامم خوبه ذاتا._.)خوانندگی کردن توی خلوت خودمو غرق شدنم به عالم اهنگ.ژاپن.بی تی اس و بلک پینک.اول صبی اینا اومدن ذهنم.خلاصه که زیادن._.
 2. *Seyyedeh Sepideh Fatemi*

  عالم افکارم

  من مثل نقطه ای هستم که توی داستانی که خیلی وقته خونده نمیشه،نقش بسته و به چشم نمیاد... من خیلی وقته نقطه شدم و بود و نبودم برای کسی مهم نیست!
 3. *Seyyedeh Sepideh Fatemi*

  عالم افکارم

  _عشق چیست؟ +عشق مانند مواد مخدری است که نه می توانی خوددار بوده و لب به مزه مزه کردن آن نزنی؛و نه می توانی بعد از اعتیاد به آن، ترکش کنی!
 4. *Seyyedeh Sepideh Fatemi*

  عالم افکارم

  هیچ وقت یه چیزی رو که خدا بهت نمیخواد بده و تو رو ازش دور می کنه رو،به زور ازش برای بار های بعدی نخوا! شاید واقعا لایقش نیستی که بهت نمیده که هیچ،تو رو ازش دور هم میکنه...
 5. منم دخیل میشم با اجازه._. خا از ارمیتا میپرسم سوالمو: لجبازی یا انعطاف پذیر؟
 6. *Seyyedeh Sepideh Fatemi*

  عالم افکارم

  این روزا؛به این قرص های زهرماری پناه بردم،تا برای لحظه ای هم که شده بتونم بخوابم و تو رو توی خوابم ببینم!
 7. این مطلب را تا آخر بخوانید و به اتفاقی که می افته کمی فکر کنید (30 ثانیه بیشتر وقت نمی گیره) لطفا به سوالات زیر به سرعت پاسخ دهید: نتیجه چیست؟ 2+2 4+4 8+8 16+16 خیلی سریع عددی بین 12 تا 5 انتخاب کنید. انتخاب کردید؟ حالا برید پایین . . .. . . . . . . . .. . . . . . . . . . . . . عدد انتخابی شما 7 بود؟ این آزمایش توسط یکی از محققان برجسته در زمینه مطالعات ذهنی در امریکا، پرفسور “مک کین” انجام شده است. در این آزمایش با طرح 4 سوال اول ذهن شما شرطی شده و در هنگام انتخاب عددی بین 12 تا 5 ابتدا ذهن این دو عدد را جمع می کند یعنی 17 ولی 17 بین دو عدد 12 تا 5 نیست. ذهن اتوماتیک به عدد 7 می رسد که از 5 هم بزرگتر است. این آزمایش انقلاب بزرگی در آزمایشات رفتاری ذهن نسبت به آموخته های ما از دوران کودکی و اجتماع و آنچیزی که شبانه روز از طریق رسانه ها به ما میرسد ایجاد کرده است. طبق نتیجه تحقیقات مردم وقتی ذهنشان شرطی شد از انتخاب یا تفکر در جهت دیگر می ترسند و در دراز مدت استقلال فکری هرکس مسائل پیرامونش می شود نه تفکرات واقعی خودش.
 8. *Seyyedeh Sepideh Fatemi*

  عالم افکارم

  یه سری ادما هستن که جایگاهشون توی زندگی ادم، خیلی طاقت فرساست... وقتی بهشون کمک میکنی،از اینکه بهشون کمک کردی پشیمون میشی... وقتی بهشون کمک نمیکنی،از اینکه بهشون کمک نکردی پشیمون میشی و از شدت عذاب وجدان،دلت اتیش میگیره!
 9. *Seyyedeh Sepideh Fatemi*

  عالم افکارم

  اگه سر سوزن برای خودت ارزش قائلی؛هیچ وقت نباید ارزش خودتو برای ادمایی که لیاقت ندارن پایین بیاری. بعضیا خلق شدن که فقط بقیه رو اذیت کنن؛تو نباید به خاطر یه مشت گوسفند،دست از شیر بودنت برداری!
 10. *Seyyedeh Sepideh Fatemi*

  عالم افکارم

  چطور میتونم به احساسات بقیه تکیه کنم،زمانی که ۲۴ ساعته در حال نوسانات احساسی هستن؟
 11. *Seyyedeh Sepideh Fatemi*

  عالم افکارم

  اهای ادمای فضولی که کار و زندگیتون شده ارسال گزارشات لحظه به لحظه ی زندگی بنده،به بقیه! دقیقا بهم بگید،از فضولی کردن چی عایدتون میشه؟بهتون قراره سیمرغ طلایی بدن یا نقره ای؟ قراره توی دفتر گینس ثبتتون کنن یا توی لیست برترین های جهان؟
 12. *Seyyedeh Sepideh Fatemi*

  عالم افکارم

  به مرحله ای از بی حوصلگی رسیدم که تا دلم میخواد غصه بخوره،در جا به دلم میگم:بیخیال،غصه خوردن حوصله میخواد که منم ندارمش.بیخودی برا خودت دردسر درست نکن، بشین سرجات!
 13. نامجون(یکی از اعضای بی تی اس ک فک کنم نصف سایت میدونن)
×
×
 • جدید...