رفتن به مطلب
نحوه ی گذاشتن مطلب در انجمن
درخواست طراحی جلد برای رمان
قوانین و راهنمای ارسال کتاب در حال تایپ آمورش مخصوص تازه واردین

AYLAR.DA

کاربر فعال
 • تعداد ارسال ها

  318
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

آهنگ من

اعتبار در سایت

35

درباره AYLAR.DA

آخرین بازدید کنندگان نمایه

192 بازدید کننده نمایه
 1. AYLAR.DA

  پرنده ماه تولدتو ببین

  شهریور:قناری (دلنشین)
 2. گزینه سه – بوی سبزه و گل آیا به خاطر می آورید که همیشه پدرتان را در کارهای مربوط به گل و گیاه و یا مادرتان را برای آماده کردن میز غذا و جمع کردن آن ، کمک می کردید؟کسانی که عاشق بوی چمنهای تازه کوتاه شده و یا گل و سبزه هستند ، افرادی مسولیت پذیر و دلسوزند و هرگز کاری را در نیمه راه رها نمی کنند.شما با بوی طبیعت زنده اید و این یعنی شادکامی و سرزندگی ، یعنی حیات و شما این حیات بدست آمده از طبیعت را با هیچ چیز عوض نمی کنید ! گزینه یک – بوی کلر در استخرهای بزرگ مطالعات نشان می دهد کسانی که بشدت به بوی تند و تیز کلر در آب استخر علاقه مندند افرادی مخاطره جو و اهل ریسک هستند که مدام به دنبال کسب تجربیات جدید هستند.شما عاشق تجربه کردن و در نتیجه شوکهای غیر آشنایی هستید که یکباره بر شما فرود می آید.
 3. AYLAR.DA

  2019-06-19_15-00-50.png

 4. AYLAR.DA

  10348.jpg

 5. AYLAR.DA

  تولدت مبارک تولد داریم ما

  تولدتتتت مبارکککک
 6. AYLAR.DA

  بهترین فیلم های خوناشامی

  خون آشام ها – Vamps – ۲۰۱۸ این فیلم که “غول ها” هم نام دارد، یک فیلم روسی است که قرن ۱۸ را نشان می دهد. یک پیام رسان سزار برای دیدار از یک راهب پیر که در یک صومعه دوردست زندگی می کند راهی کوه های کارپاتیان می شود. او به راهب می گوید که شاه از او دعوت کرده تا سال های پایانی زندگی اش را در پایتخت و یک مکان بهتر زندگی کند. اما راهب این دعوت را نپذیرفته و می گوید که مردم روستا برای مبارزه با نیروهای شر به کمک او نیاز دارند. این پیام رسان و خدمتکارش که نمی توانند راهب را مجاب کنند، برمی گردند اما به دلیل سرمای هوا شب را در روستا می مانند. در آنجا پیام رسان با دختری به نام میلنا آشنا شده و آن دو عاشق هم می شوند. در این حال، خدمتکاران خون آشام بزرگ او را زنده کرده و برای حمله به روستا ارتش خود را آماده می کنند. این خون آشام ها نمی توانند آفتاب روز را تحمل کنند اما ارباب شان برای این مشکل راه حلی برمی گزیند. این راه حل میلنا است. با نزدیک شدن خون آشام ها، راهب، مرد پیام رسان و روستایی ها خود را برای جنگی آماده می کنند که تنها چند تن شان زنده می مانند.
 7. AYLAR.DA

  بهترین فیلم های خوناشامی

  تابوت دراکولا – Dracula’s Coffin – ۲۰۱۸ این فیلم کمدی کوتاه شخصیت های افسانه ای ون هلسینگ و کنت دراکولا را به گونه ای نشان می دهد که هرگز ندیده بودید. ون هسلینگ با موفقیت دراکولا را دستگیر کرده است، او را در تابوت قرار داده و حالا که کارش به پایان رسیده می خواهد کمی لذت ببرد. او دوست دارد در سراسر جهان سفر کند، اما باید کسی را مامور کند که مراقب تابوت باشد. او نمی خواهد در غیبت اش اشتباهی رخ دهد، زیرا همه زحماتش نابود شده و همکارانش کشته می شوند. او یک دختر نوجوان به نام جوزی را به کار می گیرد تا مراقب خانه اش باشد و قول می دهد که به او حقوق خوبی پرداخت کند. اما او اشتباه بزرگی مرتکب شده زیرا جوزی کسی نیست که بتواند از این راز محافظت کند. جوزی که در این خانه تنهاست، دوست پسرش را به آنجا می آورد. دوست پسرش با شنیدن صدا از زیرزمین مشکوک شده و برای تحت تاثیر قرار دادن جوزی به آن جا می رود. اما به جای او فرد دیگری بازخواهد گشت.
 8. AYLAR.DA

  بهترین فیلم های خوناشامی

  وحشی – Wildling – ۲۰۱۸ آنا از زمان کودکی تنها یک نفر را در زندگی می شناخت. او پدرش بود که همیشه آنا را زندانی می کرد و او را از موجودات شرور و ترسناک بیرون می ترساند. او آنا را متقاعد کرده بود که با بیرون آمدن از کمد توسط موجودات شرور کشته می شود. اما این تنها چیزی نبود که به آنا می گفت، زیرا به آنا گفته بود که بیمار است و به این بهانه همیشه به او تزریق می کرد. عوارض این تزریقات به زودی افزایش یافت و پدر آنا به سر خود شلیک کرد. کلانتر شهر آنا را یافته و او را به بیمارستان می برد. آنا در آنجا متوجه می شود که آن مرد پدرش نبود و آن تزریقات کشنده بودند. آنا در این جامعه جدید تلاش می کند تا با عوارض آن تزریقات کنار بیاید. او متوجه می شود که حواس قوی داشته و به نوشیدن خون تمایل دارد. گرچه مستقیما گفته نمی شود که اون خون آشام است، اما ویژگی های خون آشام ها را داراست (بیشتر شبیه خون آشام های “گرگ و میش” تا “دراکولا”، اما بهتر و کم اهمیت تر!)
 9. AYLAR.DA

  بهترین فیلم های خوناشامی

  ویدار خون آشام – Vidar the Vampire – ۲۰۱۸ فیلم داستان یک مرد ۳۳ ساله است که تمام عمرش در مزرعه بوده است. هیچ جایی نرفته، هیچ چیزی به دست نیاورده و تنها زنی که با رابطه دارد همسرش است که از او مراقبت می کند. او به جایی میرسد که دیگر نمی تواند زندگی پوچ و بی هدف خود را ادامه دهد. بنابراین از خدا می خواهد تا او را به موجود بهتری تبدیل کند. آرزوی او براورده میشود، اما نه آنطور که انتظار داشت. پس از اینکه خدا را در خواب میبیند، بیمار شده و از دنیا می رود. اما این پایان او نیست، زیرا بیدار شده و متوجه میشود که دلش خون می خواهد و نمیتواند نور را تحمل کند. او که متوجه میشود به یک خون آشام تبدیل شده، تصمیم می گیرد تا جایی که می تواند از زندگی لذت ببرد. این کمدی نروژی درباره مردی که به دنبال هوا و هوسش رفته، مضامین مختلفی را به تصویر میکشد. طنز تلخ و هجو این فیلم محدودیت نداشته و مضامین مذهبی نیز قربانی او خواهند شد. گاهی اوقات این عناصر طنز تلخ خواهند.
 10. AYLAR.DA

  بهترین فیلم های خوناشامی

  یلم خون آشامی و گرگینه Dog Soldiers کارگردان : Neil Marshall نویسنده : Neil Marshall بازیگران : Kevin McKidd, Sean Pertwee, Liam Cunningham, Emma Cleasby, Darren Morfitt, Leslie Simpson Neil Marshall از ان دسته از فیلم سازانی است که فیلم های هیجان انگیزی بسیار خوبی می سازد حتیاولین فیلمی هم که ساخته یعنی فیلم Dog Soldiers یک عنوان اکشن بسیار خوب و قابل ستایش است.داستان فیلم درباره گروهی سرباز است که در یک منطقه کوهستانی دورافتاده گیر افتاده اند و توسط گرگینه ها محاصره می شوند حالا انها با هرچه که دارند به جنگ این موجودات می روند.گروه بازیگران فیلم بسیار خوب است و بیننده هرانچه که از چنین عنوانی توقع دارد را دریافت می کند صحنه های انفجار عالی,جلوه های ویژه بسیار کارشده و خوب, گرگینه های ترسناک که بسیار خوب طراحی شده اند. فیلم Dog Soldiers هم بخش وحشت خود را به خوبی انجام داده و هم بخش اکشن.
 11. AYLAR.DA

  بهترین فیلم های خوناشامی

  فیلم خون آشام Ginger Snaps این فیلم به کارگردانی John Fawcett یک داستان جدید را ارائه می دهد و صحنه های دگرگونی بسیار خلاقانه گنجانده شده اند. Ginger Snaps یک داستان خودمانی را روایت می کند درباره دو خواهر که بسیار به هم وابسته اند و غیر مستقل هستند و روابطشان کم کم فرو می پاشد بعد از اینکه خواهر بزرگی توسط یک گرگینه گاز گرفته می شود.صحنه های دگرگونی در فیلم تنها یک دگرگونی ساده نیستند و بعد از هرکدام این صحنه ها ما شاهد بلوغ شخصیت ها هستیم.Ginger Snaps یک عنوان ترسناک خوش ساخت است شخصیت های فیلم به خوبی با یکدیگر رابطه برقرار می کنند و روابط انها بسیار خالص و دلسوزانه است بازیگران همگی خوب بازی می کنند اما بازی Kris Lemche بسیار درخشان تر از بقیه است. Ginger Snaps یک داستان زنانه را در قالب گرگینه ها روایت می کند و در انجام این کار هم بسیار موفق عمل کرده.”
 12. AYLAR.DA

  بهترین فیلم های خوناشامی

  فیلم گرگینه The Company of Wolves کارگردان : Neil Jordan نویسنده : Angela Carter بازیگران : Sarah Patterson, Angela Lansbury Neil Jordan فیلم سازی است که دارای یک استعداد خاص است و فیلم های او عجیب و شگفت انگیزند و ما شاهد این استعداد او در دومین فیلمی که ساخته است یعنی عنوان The Company of Wolvesهستیم.فیلم در قالب داستان های شاه پریان روایت می شود و برپایه شخصیت های مونث می چرخد.فیلم براساس افسانه شنل قرمزی ساخته شده است و داستان ان درباره دختری نوجوان است که در قرن ۱۷ زندگی می کند بعد از اینکه گروهی از گرگ های درنده از جنگل خارج می شوند او به پیش مادربزرگش پناه می برد و مادربزرگش ذهن او را با داستان هایی از گرگینه ها و حسادت انها و تهدید های جنسی انها پر می کند.Jordan با گفتن داستان جدیدی یکی از بهترین فیلم های گرگینه ای را روایت می کند طراحی صحنه و لباس و فیلم برداری بسیار خوب کار شده است. همچنین فیلم در زمینه خشونت کم و کاستی ندارد.
 13. AYLAR.DA

  بهترین فیلم های خوناشامی

  فیلم گرگینه Curse of the Werewolf کارگردان : Terrence Fisher نویسنده : Anthony Hinds بازیگران : Oliver Reed, Clifford Evans, Catherine Feller, Yvonne Romain, Anthony Dawson Curse of the Werewolf پر است از صحنه های درام عالی و وحشیانه که از یک عنوان گرگینه ای توقع دارید همچین این فیلم اولین بازی Oliver Reed در نقش شخصیت اصلی است.داستان فیلم درباره مردی بنام لئون است که در شرایط اسف باری متولد شده مادر او یک خدمتکار لال است که توسط یک زندانی روانی مورد تجاوز قرار گرفته او موقع تعمید شدن باعث بجوش امدن اب مقدس می شود و از دوران کودکی علاقه به خون و خون ریزی دارد ۱۵ سال بعد او می فهمد که نمی تواند غرایزش را کنترل کند و دچار مشکلاتی می شود.فیلم یک عنوان ترسناک ملودرام کلاسیک است که پایان قشنگی هم دارد و جلوه های ویژه ان در زمان خودش بسیار خوب بوده البته تا قبل از اکران فیلم American Werewolf in London.
 14. AYLAR.DA

  بهترین فیلم های خوناشامی

  فیلم گرگینه The Howling کارگردان : Joe Dante نویسنده : John Sayles فیلم The Howling ساخته Joe Dante عنوانی خوش ساخت است که افکت های مربوط به صحنه های دگرگونی ان به خوبی ساخته شده اند. شاید مهم ترین دلیلی که این فیلم نتوانسته به محبوبیتی که لایقش بوده دست یابد این بوده که در همان سالی اکران شده که An American Werewolf اکران شد و شاید فیلم به خوبی رقیبش نباشد اما در نوع خودش یک عنوان موفق است که کارگردان تمام پتانسیل خود را برای ساخت ان استفاده کرده.داستان فیلم درباره خبرنگار زنی است که بعد از رودرو شدن با یک قاتل سریالی دچار کابوس هایی می شود که برای درمان انها نزد پزشکی می رود و در همین حین اتفاقاتی می افتد که او را تبدیل به یک گرگینه می کنند.فیلم در کل یک عنوان سرگرم کننده گرگینه ای است که بینندگان را تا لحظه اخر سرگرم می کند.
 15. AYLAR.DA

  بهترین فیلم های خوناشامی

  فیلم خون آشام Teen Wolf کارگردان : Rod Daniel نویسنده : Jeph Loeb بازیگران : Michael J. Fox, James Hampton, Susan Ursitti, Jerry Levine, Matt Adler یکی از معروف ترین فیلم های دهه ۸۰ که الهام بخش سریالی به این نام بود که به تازگی تمام شد.فیلم Teen Wolf یک عنوان تینیجری دهه هشتادی موفق است و داستان درباره پسری ۱۷ ساله است که ارزویش این است یک بازیکن بسکتبال حرفه ای بشود اما نمی تواند تا اینکه تبدیل به یک گرگینه می شود و می فهمد این را از پدرش به ارث برده و حالا در یک بلوغ گرگینه ای است بعد از دگرگونی مهارت های فیزیکی اش تغییر می کنند و تبدیل به خفن ترین پسر مدرسه می شود فیلم در زمان خودش به عنوان یکی از احمقانه ترین فیلم ساخته شده توسط کمپانی Fox شناخته شد اما دلیل نمی شود در این لیست جایی نداشته باشد چون فیلم های گرگینه ای بسیار احمقانه تری هم وجود دارد.
×
×
 • جدید...