رفتن به مطلب
نحوه ی گذاشتن مطلب در انجمن
درخواست طراحی جلد برای رمان
قوانین و راهنمای ارسال کتاب در حال تایپ فراخوان جذب ویراستار + آزمون ویراستاری

Black _roze

کاربرسایت
 • تعداد ارسال ها

  16
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

اعتبار در سایت

29

10 دنبال کننده

درباره Black _roze

آخرین بازدید کنندگان نمایه

بلوک آخرین بازدید کننده ها غیر فعال شده است و به دیگر کاربران نشان داده نمیشود.

 1. لطفا فیلم ایرانی باشه🙂🙂🙂🙂😉😉 مغزهای کوچک زنگ زده بهترین اگه ندیدین ببینیدش حتما 😆😆😆
 2. تولدت مبارک😊😊😊

 3. جالبیش اینه بدترین روزت یکی باشه با زاد روزت....

 4. Black _roze

  دلنوشته پادشاهی کردن

  وقتی از خدا کمک می خوایم و درجوابش چیزی احساس نمیکنیم ، ناامید می شویم ، حس می کنیم که خدا مارو نمیبیند و ما را فراموش کرده ، نه تنها که خدا ما را فراموش نکرده بلکه به دلیل علاقه زیادش نسبت به ما ، این کار انجام نشده ، چون ممکن بود به ضرر ما باشد... خدا بزرگ هست ، آنقدر که حواسش به همه چیز است ،آنقدر که می داند خوب و بد ما در چیست، آنقدر که حواسش به بنده های کوچکش همیشه می باشد ... خدا تکیه گاه همه بنده هایش می باشد ... فرقی نمیکند سیاه باشد یا سفید ، زیبا باشد و یا زشت، بی سواد باشد یا دارای بهترین تخصص، فقیر باشد و یا ثروتمند ، گناهکار باشد و یا بی گناه ..... خدا با ماست ، این ما هستیم که همیشه با خدا نیستیم...
 5. این سوال مربوط افراد سایت یعنی از کدوم فرد تو سایت عذرخواهی میکنی اگه دوست داشتی میتونی تگش هم کنی
 6. Black _roze

  زیبا ترین اسم بنظرت چیه؟

  خدا بهترین و زیباترین اسمه نظر شما چیه؟؟
 7. Black _roze

  دلنوشته پادشاهی کردن

  یکی از اساس های مهم زندگی امید داشتنه .. اگر امید به زندگی داشته باشید، به راحتی میتوانید ادامه دهید و همه ی سختی ها و مشکلات زندگی را فراموش کنید .. به گذشته فکر نکنید! به آینده فکر کنید،اگر گذشته خوبی ندارید ،امید به آینده ی خوبی داشته باشید ‌‌‌.. همه ی کاش ها را به واقعیت تبدیل کنید ،یا آن را از بین ببرید. در زندگیتان هیچ ای کاشی! وجود نداشته باشد .. به این جمله ها دقت کنید !! ۱. ای کاش من این حرف را نمی زدم ! ۲.من خیلی بدم ،من خیلی زشتم، من خیلی چاقم! ۳.من زندگی خوبی ندارم ! ۴.کاش آن ماشین (یا هر وسیله ای )برای من بود! ۵.کاش بیشتر درس میخواندم ! ۶. خسته شدم ! ۷.چقدر دنیا زشته! ۸.چرا هرچه سختی در این دنیا وجود دارد برای من می باشد؟! ۹.چرا من همانند آنها پولدارو خوشبخت نیستم! دقت کردید تمامی این نه،جمله سرشار از حس منفی و ناامیدی می باشد ، ما میتوانیم یا صرف نظر کنیم از این همه نه، موارد یا همه شان را به واقعیت تبدیل کنیم، آن هم به وسیله ی قدرت اختیارو انتخاب خود .. باید قبول کنیم که بعضی از موارد دست ما نیست ،به خواست و اراده ما نیست ، واین مهم ترین نکته ی زندگیست، که باید درکش کنیم..
 8. Black _roze

  مشاعره با کلمه های خنده دار

  سلام دوستان این مشاعره با کلمه هایی هست که خودتون میسازید و ترکیب خنده داری به وجود میارید برای مثال و شروع مشاعره از ترکیب "سینی شربتی " شروع میکنم😂😂😂😂😜😜😜😜
 9. Black _roze

  دلنوشته پادشاهی کردن

  آدمها اگر به حکمت و تقدیر خداوند باور داشته باشند ، پس به این معتقدند که هر چه نشد قطعا حکمتی در آن وجود داشته .. انسان دارای قدرت اختیار و انتخاب می باشد، پس این خودش است که انتخاب می کند کدام راه زندگی را انتخاب کنند .. قدرت انتخاب انسان ها محدود است ،یعنی در ابتدا اینکه در کجا متولد می شود و در چه بازه زمانی و مهم تر از آن در چه شرایطی متولد می شود به انتخاب خودآدمی نیست ،و این موضوع تا سن خاصی ادامه دارد و وقتی که زمان انتخاب کردن ادامه مسیر زندگی که می رسد فرد خودش انتخاب می کند که به چه شکل به زندگیش ادامه دهد..
 10. Black _roze

  دلنوشته پادشاهی کردن

  بعضی از آدم ها فقط زمانی نام "خدا" را می برند که به مشکلی برخورده اند یا گره ایی در کارشان به وجود آمده به خاطر وجود این مسئله گاهی اوقات حس بدی دارند و و با خود می گویند خدا بخاطر این موضوع به ما دیگر توجهی نمیکند .. این باور یا عقیده اشتباه است !!! پیامبر می فرماید: "هر لحظه ای که به فرزند آدم بگذرد و او به یاد خداوند نباشد روز قیامت حسرتش را خواهد خورد" (کنز العمال ح ۱۸۱۹) ببینید! پیامبر فرمود هر لحظه یعنی برای خدا فرقی نمی کند که تو در چه لحظه ای و هنگام چه کاری نامش را ببری مهم این است که زمانی که نام"خدا" را می بری به این معناست که تو به خدا اعتقاد داری و معتقدی که کسی هست که همیشه و همه جا بدون هیچ قصد و نیتی به کمک تو می آید .. شاید برای بعضی از افراد این سوال پیش بیاید که چرا ما با وجود اینکه صدایش میزنیم اما جوابی دریافت نمیکنیم بهتر است ساده تر بگویم اینکه چرا خداوند در آن لحظه به فریاد ما نمی رسد و مشکلمان را حل نمیکند ..
 11. Black _roze

  بهترین روزای زندگیت ....

  🤔🤔🙂🙂🙂
 12. سلام خوشحالم میشم اگه دنبالم کنی

×
×
 • جدید...